Сергій Мамедов: "Крапля камінь точить"


Сергій Мамедов: "Крапля камінь точить"

Голова Правління Банку “ГЛОБУС” – про подальшу лібералізацію валютного ринку.

Сергій Мамедов, Голова Правління Банку “ГЛОБУС”, прокоментував агентству “ЛІГА.net” пом’якшення Національним банком України валютних обмежень для бізнесу. Мова йде про Постанову від 25 травня, яка стосується роботи компаній, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, і іноземних інвесторів.

НБУ вживає заходів з лібералізації обережно і поступово. Не завжди вони відразу приносять глобальні зміни. Але крапля камінь точить. Скасування обмежень позитивно вплине як на підвищення експортного потенціалу, так і на збільшення інвестиційної привабливості”, – розповів Голова Правління Банку “ГЛОБУС”.

Експерти припускають, що НБУ буде і надалі усувати обмеження щодо іноземних інвесторів, міжнародних компаній та фізичних осіб.

“Наступні кроки з валютної лібералізації можуть бути зроблені в напрямку подальшого зниження відсотка обов’язкового продажу валютної виручки аж до повного скасування обов’язкового продажу. Крім того, регулятор планує подальше зниження і подальше зняття обмеження за розміром передоплати за імпортні контракти без застосування акредитивів “, – додав Сергій Мамедов.

Повністю новину читайте тут http://finance.liga.net/economics/2017/5/29/articles/53405.htm

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Глобус
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua