Збиток криється в деталях: як убезпечити себе при укладанні депозитного договору - юрист


Збиток криється в деталях: як убезпечити себе при укладанні депозитного договору - юрист

Депозитні договори стали рябіти обмеженнями для людей.

“Незважаючи на визнання неправомірності односторонньої зміни договорів, банки вписують в умови, що можуть міняти, наприклад, умови або ставку. А ще додають — що інформування про ці зміни відбуваються за допомогою оголошень на сайті”, — зазначив старший партнер адвокатської компанії “Кравець та Партнери” Ростислав Кравець.

Юристи не рекомендують підписуватися під такими договорами.

Це не єдиний небезпечний для вкладника нюанс депозитного договору.

Є ще кілька умов, на які не варто погоджуватися людині, якщо вона згодом не хоче мати проблем з поверненням своїх коштів.

Дуже важливий момент в договорі, який треба вивчити в першу чергу — повернення в кінці строку суми депозиту з відсотками. Не варто підписувати договір, в якому йдеться про те, що гроші будуть повертатися на відкритий разом з депозитом поточний або картковий рахунок. Потрібно наполягати на тому, щоб кошти видавалися через касу — так само як ви їх вносили.

Хоча юристи запевняють, що навіть у такій тяжкій ситуації можна опротестувати дії банків. Потрібно апелювати до закону про захист прав споживачів та захисту економічної конкуренції. Дії банкірів можна трактувати як нечесну підприємницьку діяльність і отримати судове рішення на свою користь.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua