Суд підтвердив банкрутство великого боржника "Дельта Банку"


Суд підтвердив банкрутство великого боржника "Дельта Банку"

Окружний адміністративний суд Києва 17 травня відхилив позовні вимоги Фонду гарантування вкладів, який просив визнати недійсним та скасувати запис в ЄДР про держреєстрацію припинення ТОВ “Дніпрометалсервісгруп”.

Компанія “Дніпрометалсервісгруп” була ліквідована ще рік тому. Але це було невигідно Фонду гарантування, оскільки це один з найбільших позичальників Фонду – борг 3,64 млрд гривень.

Фонд навесні минулого року подав до суду, але програв. Окружний адміністративний суд Києва 12 липня 2016 року відхилив позовні вимоги Фонду, а Київський апеляційний адміністративний суд 29 вересня підтримав це рішення.

Фонду гарантування, втім, вдалося 26 січня переконати Вищий адміністративний суд частково задовольнити його касаційну скаргу – рішення попередніх інстанцій скасовано, а справу направили на повторний розгляд.

І ось в ході повторного розгляду позиція суду виявилася тією ж.

Як відомо, Нацбанк 2 вересня 2015 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації “Дельта Банку”, який належить Миколі Лагуну.

2 березня НБУ визнав “Дельта Банк” неплатоспроможним.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua