Світові продажі смартфонів зросли на 9% - Gartner


Світові продажі смартфонів зросли на 9% - Gartner

Світові продажі смартфонів кінцевим користувачам в I кварталі 2017 року зросли на 9,1% порівняно з тим же періодом 2016 року і становили 380 млн одиниць, повідомила дослідницька компанія Gartner.

Покупці готові витрачати більше, щоб придбати вподобану модель, тому середня ціна продажу смартфона збільшилася, зазначається в огляді.

Три провідні китайські виробники – Huawei, Oppo і Vivo – продовжують нарощувати сукупну частку ринку: у I кварталі вона склала 24% проти 17% у січні-березні 2016 року.

“Агресивний маркетинг і просування продажів допомогли цим брендам забрати частку ринку у інших марок в таких країнах, як Індія, Індонезія і Таїланд”, – зазначив директор з досліджень Gartner Аншул Гупта.

Продажі смартфонів Samsung знизилися в I кварталі на 3,1% через відсутність альтернативи Galaxy Note 7 і високу конкуренцію в сегменті базових моделей. Apple трохи підвищила продажі, але не встигає за зростанням ринку в цілому. При цьому Huawei продовжує активно скорочувати відставання від Apple, міцно закріпившись на третьому місці світового рейтингу виробників, зазначив А.Гупта.

У свою чергу, Huawei доводиться побоюватися інших китайських компаній, які суттєво випереджають її за темпами зростання продажів, хоча і відстають за абсолютними показниками збуту. Так, поставки Huawei в минулому кварталі зросли на 18,4%, Oppo – на 94,6%, Vivo – на 84,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua