Втрата довіри: виконавчий директор Ford буде звільнений


Втрата довіри: виконавчий директор Ford буде звільнений

Виконавчий директор американського автовиробника Ford Марк Філдс, який очолює компанію з 2014 року, буде звільнений у зв’язку з втратою довіри. Про це повідомив 21 травня журнал Forbes з посиланням на інформовані джерела.

Вони повідомили виданню, що офіційно про відставку Філдса буде оголошено в понеділок, 22 травня.

Виконавчим директором Ford замість Філдса буде призначений Джеймс Хекетт, який до цього часу очолював дочірню компанію Ford, яка займається створенням автономних транспортних засобів, Ford Smart Mobility.

Разом з Філдсом компанію залишить віце-президент Ford зі зв’язків з громадськістю Рей Дей. Його на цій посаді змінить віце-президент Ford з питань комунікацій в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Марк Трубі.

Перетрушування керівництва компанії відбувається на тлі втрати довіри до лідерських якостей Філдса з боку голови ради директорів Ford Білла Форда та інших членів ради директорів компанії. Філдс змінив попереднього CEO Ford Алана Маллалі в середині 2014 року, але не зміг перейняти його навичок у справі об’єднання працівників навколо спільної місії і в прийнятті стратегічних рішень про розвиток компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua