Британська в'язниця першою в світі встановила бар'єр від дронів


Британська в'язниця першою в світі встановила бар'єр від дронів

Дві британські компанії, Drone Defence і Eclipse Digital Solutions, адаптували існуючі технології, що забезпечують активні радіоперешкоди, і створили Sky Fence – невидимий бар’єр, який не дозволяє дронам пролетіти на територію, яку він огороджує.

Наступного місяця система запрацює в невеликій в’язниці на 139 ув’язнених Les Nicolles, розташованій на острові Гернсі, що входить до складу Нормандських островів.

По периметру в’язниці встановлена мережа з близько 20 станцій глушіння радіосигналу, які створюють віртуальний бар’єр висотою 600 метрів, непроникний для БПЛА. Глушилки не пропускають сигнал з пульта управління дроном, тому безпілотник не може проникнути на територію в’язниці через повітряний простір.

Віртуальний бар’єр був розроблений в якості запобіжного заходу, говорить генеральний директор Drone Defense Річард Гілл. «З боку це виглядає так, ніби дрон відскакує від силового поля. Відеоекран оператора стає чорним, і він втрачає контроль над безпілотником», – говорить Гілл. За його словами, розроблені за останні кілька років безпілотники в разі втрати сигналу повертаються в ту точку, де вони перебували під контролем оператора. Тому зустріч дрона з віртуальним бар’єром не призведе до падіння безпілотника на землю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua