419
Укрзалізниця запустить продаж квитків через термінали самообслуговування
— Фондовий ринок
Публічне акціонерне товариство Укрзалізниця має намір встановити термінали самообслуговування для придбання квитків на вокзалі в Києві.
Про це повідомили в Укрзалізниці.
“У найближчі тижні ПАТ Укрзалізниця встановить на вокзалі в Києві перші термінали самообслуговування для придбання квитків”, – йдеться в повідомленні.
Згідно з повідомленням, незабаром додаток для купівлі квитків на поїзди стане доступним на операційній системі іОЅ.
Нагадаємо, що в 2016 році Укрзалізниця, згідно міжнародним стандартам фінансової звітності, скоротила збиток в 2,3 рази, або на 9,5 млрд гривень до 7,3 млрд гривень порівняно з 2015 роком.
До 2016 року Укрзалізниця збільшила доходи від реалізації на 6,4 млрд гривень до 66,6 млрд гривень.
За національними стандартами бухгалтерського обліку прибуток підприємства склав 0,3 млрд гривень, тоді як в 2015 році був збиток – 683,3 млн гривень.
Публічне акціонерне товариство Укрзалізниця розпочало свою господарську діяльність з 1 грудня 2015 року.
До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.
За матеріалами: НВ
Поділитися новиною
Також за темою
Мінфін пояснив позицію України щодо реструктуризації ВВП-варрантів
НБУ оштрафував сім банків і чотири фінкомпанії за порушення фінмоніторингу: хто потрапив до списку (доповнено)
«Укрзалізниця» тимчасово обмежила рух поїздів: де саме
Який вигляд матиме новий iPhone Air з подвійною задньою камерою
Apple заплатить Google $1 трильйон за штучний інтелект для Siri
Справу про таємниче зникнення 32 українських суден передали до суду (деталі)
