697
Страйки через транш: що не влаштовує греків
— Світ
Грецькі робітники по всій країні вийшли сьогодні, 17 травня, на загальнонаціональний страйк проти нових заходів жорсткої економії.
Про це повідомляє Ekathimerini.
Сьогодні державні лікарні функціонують тільки для невідкладної допомоги, громадський транспорт не працює взагалі.
Повідомляється, що авіадиспетчери проведуть чотиригодинний страйк в середині дня, що призведе до затримки або скасування понад 150 рейсів.
Крім того, участь у чотириденному страйку, який почався у вівторок, беруть також моряки, які залишили пороми, що обслуговують грецькі острови і материк.
Причиною цього стало те, що в четвер в грецькому парламенті має відбутися голосування щодо посилення заходів економії, які передбачають зменшення пенсій і підвищення податків.
Уряд очікує схвалення законопроектів, що має відкрити Греції шлях до отримання нового траншу фінансової допомоги.
За матеріалами: Вісті
Поділитися новиною
Також за темою
Тарифи Трампа спричинили $35 млрд збитків глобальним компаніям
Бирка на валізі: експерт з подорожей попередив, що не треба вказувати
США запроваджують новий збір для іммігрантів: кого він стосується
Де найкраще святкувати Різдво: названо країну в Європі
Кіпр запровадив закон про кримінальну відповідальність за обхід санкцій проти росії
США не підтримали план ЄС щодо використання заморожених російських активів для допомоги Україні