Найбільш конкурентні вакансії в Україні (інфографіка) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Найбільш конкурентні вакансії в Україні (інфографіка)

Особисті фінанси
2208
У весняний період спостерігається істотний приріст вакансій в таких професійних сферах: видобуток сировини, некомерційний сектор, а також у сфері гостинності (туризм, готелі, ресторани).
Високий рівень конкуренції спостерігається серед менеджерів вищої ланки – 12-13 осіб на одне вакантне місце.
Найчисельнішою професійною сферою за кількістю як резюме, так і вакансій в квітні стала сфера видобутку сировини. Разом з тим, тенденції тут дещо змінилися: у порівнянні з попереднім періодом зменшився рівень конкуренції з 12-13 претендентів до 7-8 на одне вакантне робоче місце. Активно шукають роботу в сфері безпеки, страхування та консультування. Помітно збільшилася конкуренція серед юристів, якщо в кінці зими за одну вакантну посаду боролися 5 фахівців, то в квітні на одне робоче місце претендує вже 6 осіб.
Найбільш конкурентні вакансії в Україні (інфографіка)
Найбільшу кількість вакансій у квітні роботодавці розмістили в таких сферах, як консультування, туризм та державна служба та НДО. Активними роботодавці були в Київській, Волинській та Херсонській областях. Там помітно зросла кількість вакансій. Найбільш продуктивною за кількістю розміщених резюме стала в квітні Хмельницька область. Разом з тим, в цілому по країні спостерігається спад кількості резюме, особливо це помітно у Вінницькій, Чернігівській та Житомирській областях.
За матеріалами:
HeadHunter
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас