СБУ почала розробляти зміни до законодавства щодо механізму блокування інтернет-ресурсів


СБУ почала розробляти зміни до законодавства щодо механізму блокування інтернет-ресурсів

Служба безпеки України разом з іншими правоохоронними органами розробляє зміни до законодавства України щодо механізму блокування інтернет-ресурсів, які потрапили під санкції.

“Згідно з рішенням Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України, Служба безпеки разом з іншими правоохоронними органами розробляє зміни до законодавства України щодо механізму блокування відповідних інтернет-ресурсів. Значна частина інтернет-провайдерів уже має технічну можливість блокувати ці інтернет-ресурси”, – йдеться в заяві СБУ, поширеному у вівторок.

Довідка Finance.UA:

  • Президент України Петро Порошенко розширив персональні спеціальні економічні санкції на низку відомих російських IT-компаній та пов’язаних з ними українських юросіб.
  • Зокрема, новий указ президента України Петра Порошенка №133/2017 крім обмеження доступу на сайтах «ВКонтакте» і «Одноклассники», передбачає санкції щодо «1С» — російської компанії, яка розробляє програмне забезпечення для бухгалтерського обліку.
  • Також будуть заблоковані сайти антивірусних компаній Лабораторія Касперського та DrWeb.
  • Крім цього, доступ буде заблокований до всіх сервісів Яндекс і Mail.Ru крім головної сторінки пошуковика.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:СБУ
Рейтинг популярності матеріалу «СБУ почала розробляти зміни до законодавства щодо механізму блокування інтернет-ресурсів» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua