У "Нафтогазу" виникли проблеми з СБУ - ЗМІ


У "Нафтогазу" виникли проблеми з СБУ - ЗМІ

Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ ініціює проведення перевірки фінансово-господарської діяльності НАК “Нафтогаз України”.

Про це йдеться у зверненні СБУ до начальника Офісу великих платників податків ЄФС Євгена Бамбізова.

Видання вказує, що “Нафтогаз”, можливо, ухилився від сплати податкових платежів при імпорті на територію України природного газу з території РФ за контрактом від 2015 року з ВАТ “Газпром”.

“Протягом 2015 року митницею було оформлено “періодичні митні декларації” (тимчасові документи, чинні до подачі основної декларації на товар – Ред.) на переміщення газу в обсязі 2 млрд куб. м щомісяця. За жовтень-листопад 2015 року на підставі даних декларацій переміщено 2 млрд куб. м і 0,38 млрд куб. м природного газу за попередньою ціною 227,36 доларів за тисячу куб. м”, – йдеться в документі.

З нього випливає, що митне оформлення цього обсягу не завершено досі, але після коригувань законодавства України, з 1 січня 2017 року “Нафтогаз” увійшов до числа суб’єктів, зобов’язаних сплачувати ПДВ з зовнішньоекономічних операцій.

“Таким чином, сума несплачених податкових платежів становить 3 млрд грн. Враховуючи вищевикладене, просимо розглянути питання про проведення документальної перевірки фінансово-господарської діяльності НАК “Нафтогаз”, – йдеться у зверненні СБУ до ДФС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua