Українці понесли гривні в банки


Українці понесли гривні в банки

У квітні обсяг гривневих депозитів в українських банках зріс на 1,9% – до 438,100 млрд грн, валютних – на 0,8%, до $13,225 млрд.

Як повідомляє прес-служба Національного банку, з початку року обсяг гривневих депозитів зріс на 2,9%, валютних – знизився на 0,6%.

“Зростання залишків за гривневими депозитами населення в квітні прискорилося до 4,1% р/р. Така динаміка була забезпечена поєднанням кількох факторів. По-перше, високими темпами зростає заробітна плата, що відбивається також і на динаміці депозитів. По-друге, зберігається привабливість депозитних продуктів банків на тлі очікувань щодо подальшого зниження банками процентних ставок за залученими коштами і ревальваційного тренду на валютному ринку. Водночас, гривневий депозитний портфель бізнесу за підсумками місяці практично не змінився. В цілому залишки за депозитами бізнесу та населення у національній валюті за підсумками місяця збільшилися на 1,9% м/м”, – заявили в Нацбанку.

За даними регулятора, залишки за гривневими кредитами зросли на 0,3% у квітні та на 0,8% з початку року – до 507,451 млрд грн. Залишки за валютними кредитами у доларовому еквіваленті знизилися на 0,1% у квітні і на 6,3% з початку року – до $17,018 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua