Британія витрачає сотні тисяч фунтів на "швидкі" для хворих з ожирінням


Британія витрачає сотні тисяч фунтів на "швидкі" для хворих з ожирінням

Влада Британії витрачає сотні тисяч фунтів стерлінгів на переобладнання та вдосконалення машин швидкої допомоги обладнанням, яке дозволяє краще допомагати людям, які страждають від зайвої ваги.

За останнє десятиліття кількість пацієнтів з ожирінням зросла в 10 разів – з 52 тис. осіб у 2006 році до 520 тис. осіб торік.

При цьому на північно-заході країни їх кількість зараз найбільш значна – 78 тис. осіб. Служба швидкої медичної допомоги, яка обслуговує цей регіон, витратила на спеціальне обладнання 184 тис. фунтів стерлінгів ($237 тис.) з 2015 року. Наявні у неї вісім бариатрических автомобілів здійснили 40 тис. виїздів за останні чотири роки.

“Фельдшери і лікарі швидкої допомоги йдуть на пенсію в 67 років. З віком дуже важко носити на собі пацієнтів, а пацієнти важать все більше і більше”, – заявив Річард Веббер з Коледжу фельдшерів.

Колишній працівник швидкої допомоги Роб Шоу зазначає, що йому доводилося мати справу з пацієнтами вагою понад 190 кілограмів.

У Лондоні працюють три баріатричні машини, в яких використовуються носилки, що витримують до 445 кілограмів. У Східному Мідленді є 225 автомобілів для пацієнтів з вагою до 317 кілограмів, шість обладнані підйомниками. На південно-заході країни і в Йоркширі всі машини швидкої допомоги підходять для людей з великою вагою.

Схід країни витратив за останні три роки 432 тис. фунтів на спеціальне обладнання. В регіоні працює вісім автомобілів для пацієнтів з ожирінням, а також є 16 баріатричних каталок.

Швидка допомога південно-східного узбережжя витратила 562 тис. фунтів на три машини, які були переоснащені для перевезення важких пацієнтів, а також ще 36 тис. фунтів на підйомники і більш міцні носилки. За останні п’ять років баріатричні автомобілі регіону виїжджали на виклики 1,7 тис. разів.

За даними Національної системи охорони здоров’я Великобританії, понад 60% жінок і 70% чоловіків у країні страждають від тих чи інших проблем, пов’язаних із зайвою вагою. Третина дітей у віці від трьох до 15 років також має ці проблеми.

Міністерство охорони здоров’я заявляє, що щорічні витрати на лікування пов’язаних з ожирінням захворювань перевищують суму, яка витрачається на роботу поліції, пожежної і судової служб разом узятих. Зокрема, в 2014-2015 фінансовому році подібні медичні витрати становили 5,1 млрд фунтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua