ArcelorMittal відзвітувала про прибуток проти збитку роком раніше


ArcelorMittal відзвітувала про прибуток проти збитку роком раніше

Найбільша сталеливарна компанія у світі ArcelorMittal у I кварталі 2017 року отримала чистий прибуток, що припадає на акціонерів, в $1 млрд проти збитку $416 млн роком раніше, повідомляє RNS. Продажі ArcelorMittal за звітний період зросли на 20,1% у річному вираженні до $16,1 млрд.

Поставки сталі компанією в I кварталі 2017 року скоротилися на 1,9% — до 21,1 млн тонн. Постачання залізної руди за звітний період зросли на 11,5% — до 8,7 млн тонн. ArcelorMittal — найбільша металургійна компанія світу, утворена в 2006 році шляхом злиття люксембурзької компанії Arcelor і індійської Mittal Steel, що належить індійському бізнесменові Лакшмі Мітталу. Зареєстрована в Люксембурзі. Капіталізація ArcelorMittal становить €22,17 млрд. Кампанії належить найбільше металургійне підприємство України «АрселорМіттал Кривий Ріг».

«АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив 2016 рік з чистим прибутком у розмірі 2,7 млрд грн, що майже в 2 рази більше чистого прибутку, отриманого за 2015 рік, у розмірі 1,38 млрд грн. Чистий дохід від реалізації продукції комбінату склав 52,96 млрд грн, сума капітальних інвестицій – 4,75 млрд грн.

Металургійний комбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг» є найбільшим виробником сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема арматури і катанки. Виробничі потужності підприємства, що має повний виробничий цикл, розраховані на щорічний випуск понад 6 млн. тонн прокату, близько 7 млн тонн сталі й понад 6,7 млн тонн чавуну.

Основними ринками збуту металопродукції підприємства є країни Близького Сходу, Африки та Європи. Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій комбінату «Криворіжсталь» на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд грн при стартовій ціні 10 млрд грн, після чого меткомбінат був перейменований в «Mittal Steel Кривий Ріг», пізніше – в «АрселорМіттал Кривий Ріг».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua