“Укртатнафта” намагається стягнути з націоналізованої “Дніпроавіа” сотні мільйонів гривень


“Укртатнафта” намагається стягнути з націоналізованої “Дніпроавіа” сотні мільйонів гривень

Публічне акціонерне товариство “Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія “Укртатнафта” звернулося до суду щодо примусового стягнення 287 млн 188 тис. 547,49 грн. з Публічного акціонерного товариства “Авіаційна компанія “Дніпроавіа”.

Так, на початку вересня минулого року компанія “Укртатнафта” звернулася до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Публічного акціонерного товариства “Авіаційна компанія “Дніпроавіа” щодо стягнення заборгованості у розмірі 287 млн 188 тис. 547,49 грн.

Тоді суд частково задовольнив позов. З “Дніпроавіа” на користь “Укртатнафти” було стягнуто 163 млн 335 тис. 085,32 грн основної заборгованості, 12 млн 464 тис. 592,30 грн пені та 126 тис. 529,40 грн судового збору. В решті позовних вимог було відмовлено.

Однак, судячи із тексту ухвали, рішення суду до цього часу залишається не виконаним, зокрема, і через дії Шевченківського відділу державної виконавчої служби м. Дніпра.

Тому “Укртатнафта” звернулася до господарського суду Дніпропетровської області зі скаргою на виконавців та з проханням про примусове виконання попереднього рішення суду.

Наразі, суд ухвалив рішення про прийняття зазначеної скарги до розгляду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування