Французька "мама" українського банку поставила рекорд прибутку


Французька "мама" українського банку поставила рекорд прибутку

Французький банк Credit Agricole SA, другий за обсягом активів в країні, збільшив чистий прибуток у першому кварталі 2017 року більш ніж утричі завдяки зростанню обсягів кредитування, а також збільшенню активності торгівлі активами з фіксованою дохідністю та валютами.

Як повідомляється в прес-релізі банку, чистий прибуток у січні-березні склав 845 млн євро в порівнянні з 227 млн євро за аналогічний період минулого року. Аналітики, опитані FactSet, в середньому прогнозували чистий прибуток Credit Agricole на рівні 701 млн євро.

Показник першого кварталу 2016 року включав в себе списання у розмірі 448 млн, пов’язані з реструктуризацією частини боргу банку.

Виручка Credit Agricole в січні-березні поточного року підскочила на 24% – до 4,7 млрд євро.

Чистий прибуток корпоративно-інвестиційного підрозділу банку в минулому кварталі злетів на 87% – до 304 млн євро, роздрібний бізнес Credit Agricole у Франції – банк LCL – збільшив чистий прибуток на 65%, до 140 млн євро.

Підрозділ, що займається страхуванням і управлінням активами, збільшив чистий прибуток на 5%, до 398 млн, бізнес з надання спеціалізованих фінансових послуг – на 56%, до 201 млн євро.

Чистий прибуток міжнародного роздрібного підрозділу Credit Agricole, що включає операції в Італії, Польщі та Єгипті, зріс в січні-березні на 15% – до 61 млн євро.

Акції банку на торгах у Парижі в четвер подорожчали на 0,4%.

В Україні Credit Agricole володіє Креді Агріколь Банком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua