Уряд продовжив надзвичайні заходи на ринку електроенергії ще на місяць


Уряд продовжив надзвичайні заходи на ринку електроенергії ще на місяць

Кабінет міністрів України продовжив термін дії надзвичайних заходів на ринку електричної енергії, введених три місяці тому, ще на один місяць.

“Потрібно продовжувати (заходи), тому що повинні приймати оперативні управлінські рішення: ми управляємо системою не в штатному режимі, на превеликий жаль. Але і цей іспит ми пройдемо, хто б нам як не заважав”, – заявив прем’єр Володимир Гройсман на засіданні уряду в четвер.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик зазначив, що введення надзвичайних заходів дозволило заощадити 1,7 млн тонн вугілля і збільшити його запаси на складах до 2,2 млн тонн, що відповідає рівню запасів восени 2016 року – перед початком опалювального сезону.

Насалик також повідомив, що завдяки впровадженим заходам внесок атомної енергетики в вироблення електроенергії в Україні в квітні досяг 62,5%, а в минулу неділю був встановлений абсолютний рекорд – 68% порівняно з 47% у травні минулого року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування