ЄБРР відмовився знімати санкції з Росії


ЄБРР відмовився знімати санкції з Росії

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) не зняв обмеження на фінансування проектів в Росії, які були введені в 2014 році.

“Сьогодні на засіданні Ради керуючих ЄБРР Російська Федерація спробувала домогтися скасування обмежень на фінансування проектів в РФ. Ці обмеження були введені в 2014 році”, – повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Основна аргументація російського керуючого була в тому, що ці обмеження завдають шкоди розвитку приватного сектора економіки Росії і нібито негативно впливають на результати роботи банку.

Пан Данилюк у своєму виступі підкреслив, що ситуація, коли один акціонер ЄБРР здійснює воєнну агресію проти іншого акціонера, є грубим порушенням норм міжнародного права і є неприпустимим. Крім того, воєнна і економічна агресія Росії проти України завдає шкоди не тільки Україні, але і Росії, включаючи і приватний сектор, про який так “турбувався” представник РФ.

“Я також підкреслив, що необхідно продовжити обмежувальні заходи банку проти Росії”, – заявив міністр.

На засіданні абсолютна більшість акціонерів підтримали продовження обмежень щодо проектів ЄБРР в Росії. “Упевнений, що спроби Росії обійти обмеження і надалі не знайдуть підтримки серед наших партнерів”, – додав Олександр Данилюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
В Контексті Finance.ua
Опитування