В Азії задумалися над запровадженням безумовного доходу


В Азії задумалися над запровадженням безумовного доходу

Країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону почали усвідомлювати, що введення безумовного основного доходу (БОДу) — неминуча захід в епоху автоматизації. Південна Корея, Тайвань, Індія розробляють програми таких виплат. У Китаї щось, що віддалено нагадує БОД, існує вже 10 років.

На Тайвані поки не проводилися експерименти з БОДом, але нещодавно в провінції відбулася перша в регіоні конференція щодо безумовного основного доходу. Тайвань в порядку експерименту планує ввести систему таких виплат у повіті Хуалянь. Проект вже отримав підтримку місцевих політиків та громадськості.

Південна Корея наблизилася до введення БОДу після успішного впровадження молодіжних дивідендів у місті Соннам. Молодим людям у віці від 19 до 24 років, які прожили в місті не менше трьох років, щоквартально виплачували по $230. У країні також проводяться зустрічі Всесвітньої мережі безумовного основного доходу (BIEN). Представники організації в Південній Кореї нещодавно запропонували запровадити в країні аналог БОДу, а кошти на його реалізацію отримувати від прибуткового, земельного податків та податку на викиди парникових газів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua