Продажі нових комерційних автомобілів в Україні зросли на 26%


Продажі нових комерційних автомобілів в Україні зросли на 26%

Обсяг продажу нових комерційних автомобілів в Україні в квітні 2017 року порівняно з квітнем 2016 року зріс на 26% і склав 915 авто, а відносно минулого місяця зріс на 8%, повідомила прес-служба асоціації “Укравтопром”.

Лідером місяця стала марка Renault з обсягом продажів 171 машина. Порівняно з квітнем 2016 року попит на нові комерційні автомобілі марки Renault зріс на 49%. На другому місці опинився італійський Fiat з результатом 108 автомобілів.

При цьому продажі автомобілів Fiat збільшилися на 35%. Третє місце поділили дві автомобільні марки Ford і MAN, які реалізували 76 машин. При цьому продажі Ford відносно минулорічного квітня збільшилися на 95%, а продажі автомобілів MAN підскочили в 7,6 разу.

На четвертій позиції – Mercedes-Benz з результатом 71 авто, що на 6% більше порівняно з квітнем 2016 року, а замикає п’ятірку лідерів російський ГАЗ, попит на автомобілі цієї марки знизився на 42% до 63 одиниць. Всього з початку року в Україні було продано 3269 нових комерційних автомобілів, що на 43% перевищує результат аналогічного періоду минулого року.

Асоціація автовиробників України “Укравтопром” створена в 1997 році. Засновниками “Укравтопрому” виступили понад 20 підприємств, серед яких провідні підприємства автомобілебудівної галузі України – ЗАЗ, ЛАЗ, “АвтоКрАЗ” та інші. На сьогоднішній день членами асоціації є 18 великих підприємств вітчизняного автопрому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua