У Гройсмана назвали дедлайн запуску монетизації заощаджених субсидій


У Гройсмана назвали дедлайн запуску монетизації заощаджених субсидій

Міністерство фінансів України та Міністерство соціальної політики протягом тижня (до 11 травня 2017 року. — Ред.) запустять у дію механізм виплати готівкою заощадженої частини субсидії.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, повідомляє прес-служба уряду.

“Ми з вами прийняли дуже важливий документ на засіданні уряду — зміни в постанову № 848 щодо субсидій — і запропонували дуже правильний механізм часткової монетизації економії субсидій. Таку підтримку повинні отримати близько 1,5 млн українських сімей. Зараз ми повинні зробити все, щоб реалізувати цю постанову в повному обсязі та без затримок”, — сказав він.

Чиновник нагадав, що розмір виплат складе 700 грн. “живими” грошима і додав, що виконання даної ініціативи мають забезпечити місцеві органи влади.

“І якісно вони зможуть це зробити, коли будуть мати чіткий алгоритм. Треба буквально на пальцях показати, хто що повинен робити: що повинні зробити постачальники послуг, управління соцзахисту, управління фінансів та що повинна зробити людина, щоб вчасно і в повному обсязі отримати свої кошти”, — підкреслив віце-прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Мінсоцполітики
В Контексті Finance.ua
Опитування