181
Прибуток Ferrari підскочив на 60% в I кварталі
— Фондовий ринок
Італійський виробник спортивних автомобілів Ferrari NV в першому кварталі 2017 року збільшив чистий прибуток на 60% і збільшив виручку на 22%.
Як говориться в прес-релізі Ferrari, чистий прибуток у січні-березні склав 124 млн євро проти 78 млн євро за аналогічний період минулого року.
Виручка компанії збільшилася до 821 млн євро завдяки зростанню продажів автомобілів і двигунів для машин Maserarti, що входить в концерн Fiat Chrysler Automobiles, частиною якого раніше була Ferrari.
Незважаючи на сильні результати, Ferrari не стала підвищувати прогноз на 2017 рік в цілому. Компанія як і раніше очікує зростання продажів автомобілів до 8,4 тис. з 8,01 тис. до 2016 року і отримання операційного прибутку в розмірі 950 млн євро при виручці в 3,3 млрд євро.
Акції Ferrari подорожчали на 3,1% на торгах в Мілані, капіталізація компанії оцінюється в 13,1 млрд євро.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Українські облігації досягли максимумів після реструктуризації — причини
НБУ оприлюднив результати оцінки стійкості в розрізі банків
Microsoft тестує оновлення Windows 11, яке зменшить використання оперативної пам’яті
Які нові індустріальні парки створять на Київщині та Львівщині (деталі)
Укрпошта знизила вартість доставки для користувачів KeyCRM (умови)
Укрзалізниця продовжила маршрут флагманського потяга
