Приватбанк знизив вартість кредитів для бізнесу


Приватбанк знизив вартість кредитів для бізнесу

Найбільший український банк оголосив про зниження ставок за кредитами для підприємців у середньому на 1%.

З 4 травня 2017 року Приватбанк зменшив кредитні ставки для бізнесу в середньому на 1%. Про це сьогодні повідомила прес-служба компанії.

Для позичальників вартість залучених у Приватбанку ресурсів кредитних ліній, кредитної лінії Агросезон, а також програм лізингу сільгосптехніки, обладнання, комерційного транспорту та спецтехніки становитиме 21% річних.

Відсьогодні Приватбанк також знизив ставки за строковими й поточними депозитами юридичних осіб та підприємців у середньому на 0,5% річних. Максимальна ставка за гривневими депозитами юросіб обмежиться 15,5% річних. Прибутковість поточного депозиту в разі розміщення на 15 днів становитиме 11% річних, а базова ставка розміщення коштів за програмою Тижневий плюс – 7% річних.

“Зниження ставки рефінансування Нацбанку та тенденції здешевлення ресурсів на ринку дозволяють нам зробити програми кредитування для клієнтів більш доступними”, – пояснив зміни перший заступник голови правління Приватбанку Олег Сергєєв.

До кінця 2017 року банк планує спрямувати на підтримку бізнесу понад 10 млрд грн. За даними прес-служби, на сьогодні Приватбанк видав вітчизняним підприємцям понад 10 тис. позик на розвиток власної справи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua