Російський завод "Авіакор" припинив виробництво літака Ан-140


Російський завод "Авіакор" припинив виробництво літака Ан-140

Авіакор – авіаційний завод” (Самара) завершив випуск регіонального турбогвинтового літака Ан-140 через розрив коопераційних зв’язків з розробником літака – українським ДП “Антонов”.

Про це повідомляє RNS з посиланням на річний звіт компанії.

В “Авіакорі” зазначили, що основна частина постачальників комплектуючих для виробництва Ан-140 перебувають в Україні.

Завершивши програму випуску, “Авіакор” продовжить виконувати технічне обслуговування та ремонт повітряних суден даного типу для підтримки їх експлуатації. Однією з причин зупинки проекту називається “відсутність співпраці з розробником літака Ан-140-100 – державним підприємством “Антонов” (Україна) – в частині внесення конструкторських змін та модернізації літака Ан-140, а також заміни постачальників комплектуючих виробів”. Водночас, “Авіакор” зазначає, що Ан-140-100 є єдиним в Росії регіональним літаком, призначеним замінити наймасовіший літак часів СРСР – Ан-24.

Держпідприємство «Антонов» – єдиний в Україні виробник транспортних, пасажирських літаків і літаків спеціального призначення. У числі найбільш відомих розробок підприємства – літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225. Підприємство «Антонов» за підсумками 2016 року збільшило чистий прибуток в 4 рази порівняно з 2015 роком – до 178,1 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua