Шахтарі, що заблокувалися під землею, вимагають зарплату $1000


Шахтарі, що заблокувалися під землею, вимагають зарплату $1000

Шахтарі чотирьох шахт Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК), які зранку в середу, 4 травня, не вийшли після нічної зміни на поверхню, конкретизували свої вимоги – підвищити зарплату для робітників основних професій до рівня 2012 року, тобто еквіваленту 1000 доларів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець.

«Прийнято спільне звернення до акціонерів компанії. Воно містить лише одну вимогу – підвищити зарплату для робітників основних професій до рівня 2012 року, тобто еквівалентну 1000 доларів. Зараз у багатьох шахтарів вона складає близько 10 тис. гривень, а у працівників допоміжних професій – 3 тис. гривень. Необхідність підвищення зарплати гірники пояснюють зростанням тарифів на газ, електроенергію та житлово-комунальні послуги, а також підвищенням цін на продукти харчування й товари першої необхідності», – написав Волинець, посилаючись на інформацію голови жіночого комітету Криворізької міської організації НПГУ, працівниці шахти «Тернівська» Олени Маслової.

Наразі, як повідомляють працівники шахт, робота на усіх чотирьох шахтах Криворізького залізорудного комбінату зупинена.

Керівництво проводить так звані п’ятихвилинки з робітниками першої зміни, які не можуть спуститись у шахти й залишаються на поверхні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування