Федеральна резервна система США залишила базову ставку без змін


Федеральна резервна система США залишила базову ставку без змін

ФРС США очікувано зберегла діапазон базової ставки на рівні 0,75-1,00 відсотка, підкресливши, що не надає великого значення слабкому економічному зростанню в першому кварталі, і відзначивши хороший стан ринку праці, що може свідчити про можливе посилення грошово-кредитної політики в червні.

“Комітет вважає, що сповільнення зростання в першому кварталі, ймовірно, буде тимчасовим”, – йдеться в повідомленні. Ринок праці продовжив зміцнюватися, навіть незважаючи на сповільнення зростання економічної активності, а “фундаментальні показники, які підтримували зростання споживання, залишилися міцними”.

ФРС підвищила діапазон ставки на чверть процентного пункту до 0,75-1,00 відсотка на останньому засіданні в березні. До травневого засідання керівництво ФРС чітко дала зрозуміти, що регулятор, на відміну від кількох попередніх років, відчуває більше впевненості щодо можливості ще двічі підняти ставки в цьому році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua