Китайський конгломерат став найбільшим акціонером Deutsche Bank


Китайський конгломерат став найбільшим акціонером Deutsche Bank

Китайський багатопрофільний конгломерат HNA Group збільшив частку участі в Deutsche Bank до 9,92 відсотка, ставши, таким чином, найбільшим акціонером німецького фінансового інституту.

Вперше HNA Group придбала 3,04 відсотка акцій Deutsche Bank в лютому поточного року. Ще тоді конгломерат заявляв про намір поступово нарощувати свою частку і вже в березні збільшив її до 4,76 відсотка.

Купівля відбулася через австрійську керуючу компанію C-Quadrat. Китайська компанія при цьому стверджує, що частка участі в Deutsche Bank не буде перевищувати 10 відсотків.

На закритті торгів 2 травня пакет акцій Deutsche Bank, що належить ВНД (204,7 млн акцій), коштував близько 3,4 млрд євро. Фірми, що входять в HNA, зайняті в основному в сфері повітряного транспорту, нерухомості, фінансових послуг, туризму і морських перевезень. Восени минулого року група придбала 25 відсотків готельної мережі Hilton.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування