Volkswagen збирається "відбілити" репутацію дизельних авто


Volkswagen збирається "відбілити" репутацію дизельних авто

Німецький автомобільний концерн Volkswagen збирається розпочати кампанію з промотування автомобілів з дизельними двигунами та хоче долучити до неї інших автомобільних виробників.
Про це заявив голова правління Volkswagen Маттіас Мюллер.

“Дизельним машинам зараз доводиться боротися з сильним спротивом як з боку громадськості, так і з боку політиків. На наш погляд, сучасний дизель є частиною вирішення, а не частиною проблеми”, – наголосив Мюллер в інтерв’ю німецькому виданню Automobilwoche.

“Ми розмірковуємо над тим, щоб започаткувати кампанію на підтримку дизельних авто”, – зазначив він, додавши, що ця ініціатива буде успішнішою, якщо у ній братиме участь не лише Volkswagen.

На його думку, іншим автовиробникам потрібні дизельні машини, щоб досягнути встановлених норм щодо викидів вуглекислого газу. Такі авто викидають у повітря меншу кількість СО2, ніж машини з бензиновими двигунами, проте рівень викидів окису азоту у дизелів є вищим.

Мюллер також назвав “проблематичною з точки зору клієнтів, яких це зачіпає” реалізацію ідеї щодо повної заборони в’їзду для дизельних авто в центральну частину німецьких міст.

Нагадаємо, через “Дизельний скандал” менеджеру VW загрожує 169 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялось, що скандал навколо Volkswagen вибухнув у вересні 2015 року, після того як американське Агентство з охорони навколишнього середовища виявило, що концерн встановлював на своїх автомобілях з дизельними двигунами комп’ютерні програми, які під час перевірок занижують показники викиду шкідливих речовин.

Компанія зарезервувала на судові витрати майже 21 млрд доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua