Голова правління Діамантбанку Ходачук заявляє про наявність інвестора


Голова правління Діамантбанку Ходачук заявляє про наявність інвестора

Голова правління неплатоспроможного Діамантбанку (Київ) Олег Ходачук заявляє про наявність інвестора на купівлю банку.

Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

На думку Ходачука, перехідний банк, створений на базі визнаного неплатоспроможним Діамантбанку, матиме достатній обсяг привабливих активів, і на нього вже є потенційний інвестор.

“За 4 дні після введення адміністрації проведено колосальну роботу працівниками банку, результатом якої в перший робочий день наступного тижня буде подано заявку “кваліфікованого” інвестора шляхом – “створення та продаж інвестору перехідного банку з передачею йому активів і зобов’язань неплатоспроможного банку і подальшою ліквідацією неплатоспроможного банку”, – написав він.

Ходачук зазначив, що Фонд гарантування вкладів у п’ятницю вже зробив відповідне оголошення про початок відкритого конкурсу серед попередньо кваліфікованих інвесторів.

Голова правління підкреслив, що менеджмент банку планує компенсувати в перехідному банку всі вклади населення та частину вкладів юридичних осіб.

Напередодні він повідомив, що загальний обсяг коштів на коррахунку в НБУ, на рахунках в банках під страховий депозит для платіжних систем і готівку в касі банку по всій мережі на момент введення тимчасової адміністрації становив 600 млн гривень.

Як повідомляли Українські Новини, 24 квітня Національний банк визнав неплатоспроможним Діамантбанк, а Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію.

Акціонерами банку є Давид Жванія (23,8% акцій) і колишній депутат Ради від “Народного фронту” Микола Мартиненко (2,5% акцій).

За даними НБУ, на 1 січня за розміром активів банк займав 24-е місце (7,4 млрд гривень) серед 93 діючих банків.

22 квітня Солом’янський районний суд Києва відмовився заарештувати Мартиненка і віддав його на поруки 15 депутатам парламенту, міністру молоді спорту Ігорю Жданову і заступнику голови Центральної виборчої комісії Андрію Магері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Діамантбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua