Як міг виглядати перший ігровий смартфон від Motorola (фото)


Як міг виглядати перший ігровий смартфон від Motorola (фото)

Кілька років тому компанії зосередилися на смартфонах, орієнтованих на ігри. Яскравим тому прикладом є Sony Ericsson Xperia Play. Виявляється, що над випуском подібного девайса роздумувала і компанія Motorola. Є Сюй зі спільноти Behance разом з Сунь-Кюнь Баєм, провідним дизайнером Motorola Atrix 2, показали концепт ігрового смартфона, який міг вийти в 2011 році. Апарат мав отримати дві основні камери для зйомки 3D-відео, дві фронтальні камери, одна з яких висувалася б з корпусу, і стереодинаміки.

З правого боку на скляній вставці ззаду можна помітити елемент, що виділяється. Це міг бути сканер відбитків пальців. Якраз в 2011 році вийшов Motorola Atrix з такою опцією. При цьому кнопки включення і регулювання гучності розташовані таким чином, щоб на них було зручніше натискати в ландшафтному режимі.

Можна також відзначити досить тонкі рамки навколо дисплея за мірками того часу. Ось так, для порівняння, виглядали Samsung Galaxy S2 і Motorola Atrix, що вийшли в 2011 році:

І хоча Motorola так і не випустила даний ігровий смартфон, цього року має вийти модуль-геймпад для смартфонів лінійки Moto Z, що забезпечує більш зручне управління в іграх.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua