Виставка ShowFx World в Києві: семінари про фінанси для всіх бажаючих


Виставка ShowFx World в Києві: семінари про фінанси для всіх бажаючих

Киян чекають два дні безкоштовних семінарів про фінанси, інвестиції та особисту ефективність від викладачів із СНД та Великобританії

Чого чекати від євро і долара в 2017 році? Як правильно вибрати актив для інвестування? Як підвищити особисту ефективність у всіх сферах життя? 20 і 21 травня жителі та гості Києва зможуть отримати відповіді на ці та багато інших питань у теплій атмосфері живого спілкування Фінансової Виставки ShowFx World, яка пройде в КВЦ Парковий.

На заході гостей чекають

14 безкоштовних семінарів від викладачів з СНД та Великобританії;

• живе і невимушене спілкування з фінансовими експертами;

• ефективні стратегії для початківців і досвідчених трейдерів від провідних викладачів і аналітиків;

• економічні прогнози і перспективи руху світових валют;

• свіжі інвестиційні ідеї;

• акції та бонуси від компаній;

• розіграші гаджетів і цінних призів для всіх присутніх.

На виставці виступлять 9 експертів зі сфери фінансів, інвестицій та лідерства, в тому числі спеціальні гості:

\\

Клайв Ламберт (Великобританія) – засновник FutureTechs, трейдер з понад 25-річним стажем, член правління Співтовариства Технічних Аналітиків Великобританії, лектор і викладач, навчив технічного аналізу ринків фахівців по всьому світу! У числі його клієнтів — учасники CME Group і Лондонської фондової біржі. Клайв — учасник передач на CNBC і автор книги «Японські свічки. Аналіз графіків».

Володимир Малічевський – бізнес-тренер, кандидат психологічних наук і чотириразовий призер битви тренерів СНД. За плечима Володимира понад 19 років досвіду в бізнесі на вищих керівних посадах, 4 роки викладання на програмах MBA і понад 700 проведених тренінгів з лідерства, особистої ефективності, управління, продажів і переговорів. Автор численних книг, посібників та статей для провідних фінансових видань та бізнес-порталів.

Володимир проведе для всіх бажаючих в рамках виставки семінар «Особисте лідерство: як управляти собою і своєю ефективністю».

Заходи від ShowFx World проходять у країнах СНД і по всьому світу з 2009 року, з метою навчання всіх бажаючих основам інвестування та фінансової грамотності.

В разі попередньої реєстрації вхід на виставку вільний!

Подивитися програму виставки, ознайомитися зі спікерами та зареєструватися на участь можна за посиланням”:https://www.showfxworld.com/promo/kiev17.php?x=finkm17a1.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ShowFx World
В Контексті Finance.ua
Опитування