Енергоменеджери контролюватимуть споживання енергії в бюджетних установах


Енергоменеджери контролюватимуть споживання енергії в бюджетних установах

Кабінет міністрів запровадив посади спеціалістів-енергоменеджерів, які контролюватимуть раціональне споживання енергії у будівлях бюджетних установ.

Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на ухвалене розпорядження «Про затвердження Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах», ухвалене на засіданні Кабміну 26 квітня.

«Прийняття документа дозволяє налагодити системний підхід у реалізації заходів із енергоменеджменту в бюджетній сфері. В першу чергу це створить належні стимули для подальшого впровадження енергоефективності на місцях. Спеціалісти-енергоменеджери не лише сформують та втілюватимуть у життя політику раціонального споживання енергії в будівлі, а й постійно контролюватимуть цей процес», – підкреслив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

В Україні 78 тис. установ, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів: як державного, так і місцевих рівнів. Витрати енергоресурсів на опалення бюджетних установ в Україні у 2-3 рази вищі, ніж у країнах ЄС на ці ж потреби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua