"Біокон" за підсумками 2016 р. збільшив чистий збиток на 15%


"Біокон" за підсумками 2016 р. збільшив чистий збиток на 15%

ТОВ “Хіміко-фармацевтична компанія “Біокон” (Київська обл.), що спеціалізується на наданні складських послуг іноземним фармацевтичним компаніям, за підсумками 2016 року збільшило чистий збиток на 14,27% порівняно з 2015 роком – до 53,287 млн грн.

Як повідомила компанія в системі розкриття інформації ДКЦПФР, її чистий дохід за рік склав 115,108 млн грн (на 18% вище показника за попередній рік), валовий прибуток скоротився на 6,42% – до 45,775 млн грн.

ХФК “Біокон” заснована в 1992 році. Є однією з найбільших в Україні компаній-дистриб’юторів лікарських препаратів виробництва провідних вітчизняних та зарубіжних фармацевтичних фірм.

Митно-ліцензійний склад ХФК “Біокон” спільно з ВАТ “Аптечне об’єднання “Біокон”, оптовим оператором ринку лікарських засобів ТОВ “Аптека “Біокон”, ТОВ “Промо Фарма”, ТОВ “Український медичний союз” і ВАТ “Фармація” входить до складу групи “Біокон”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua