Кого зараз шукають на ринку праці України (інфографіка)


Кого зараз шукають на ринку праці України (інфографіка)

Кількість вакансій стабільно зростає, а конкуренція повільно, але впевнено знижується. Компаніям потрібно докладати все більше зусиль, щоб отримати хорошого фахівця, констатує керівник експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна Катерина Мащенко. У порівнянні з лютим, в березні найбільший приріст резюме спостерігався у сферах безпеки, мистецтва/розваг/мас-медіа, консультування, краси і спорту, робочого персоналу.

Найактивніше в березні працівників шукали в Кропивницькому, Волинській і Чернівецькій областях. Найбільш затребувані фахівці сфери видобутку сировини, домашній і робочий персонал, працівники готельного бізнесу, медпрацівники і педагоги (випускникам шкіл напередодні іспитів та ЗНО потрібні репетитори). Також з приходом весни роботодавці починають шукати студентів і молодих фахівців для програм стажувань та практик: скоро літо, і вже зараз потрібно запасатися кадрами для виконання тимчасових робіт.

В сфері IT, продажах і маркетингу кількість вакансій впала. Втім, за даними hh.ua саме продавці, представники IT-сфери, логістики, мас-медіа та маркетингу працевлаштовуються найшвидше: це тому, що в цих сферах конкуренція невелика — 1-2 спеціалісти на місце. Є сфери, де процес працевлаштування може затягнутися надовго: за даними опитування, кожен п’ятий фахівець держструктур і кожен шостий — сфери телекомунікацій витратили більше року, щоб знайти роботу. Непроста ситуація з пошуком і у тих, хто бажає працювати в нафтогазовому та фінансовому секторі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua