Латвійський уряд відмовився брати участь у будівництві "Північного потоку - 2" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Латвійський уряд відмовився брати участь у будівництві "Північного потоку - 2"

Енергетика
1371
Уряд Латвії під час закритої частини засідання вирішив не підтримувати участь Вентспілського порту в будівництві газопроводу “Північний потік – 2”, передає портал Delfi.
Уряд Латвії вирішив, що не слід підтримувати будь-які заходи на території Латвії, якщо вони пов’язані з “Північним потоком – 2” і підтримують реалізацію цього проекту. Таке рішення було прийнято на підставі доповідей, розроблених Міністерством оборони та Міністерством охорони навколишнього середовища та регіонального розвитку, а також з урахуванням рекомендацій від представників служб держбезпеки.
Уряд доручив міністерствам фінансів, сполучення, регіонального розвитку та фінансів забезпечити, щоб представники Кабінету міністрів в правлінні Вентспілського вільного порту голосували проти будь-якої участі порту в реалізації проекту “Північний потік – 2”.
Раніше мер Вентспілса і голова правління Вентспілського порту Айвар Лембергс повідомив, що Вентспілський вільний порт і його термінали Noord Natie Ventspils Terminals і Eurohome Latvija отримали пропозицію брати участь у будівництві газопроводу “Північний потік – 2”.
Вони можуть забезпечити зберігання та постачання труб, необхідних для будівництва ділянки газопроводу. Згідно з розрахунками управління Вентспілського порту, доходи латвійської економіки від участі в “Північному потоці – 2” могли б скласти 25 млн євро.
За матеріалами:
День
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас