Goldman Sachs підвищив прогноз зростання видобутку нафти в США на 2017 рік


Goldman Sachs підвищив прогноз зростання видобутку нафти в США на 2017 рік

Видобуток нафти в США в 2017 році може зрости в середньому на 95 тис. барелів на добу (б/д), вважають експерти Goldman Sachs.

Попередній прогноз аналітиків банку передбачав збільшення видобутку на 75 тис. б/д.

Виробництво нафти на сланцевих родовищах Permian, Eagle Ford, Bakken і Niobrara в період з четвертого кварталу 2016 року по четвертий квартал 2017 року може підвищитися на 535 тис. б/д при збереженні кількості діючих бурових установок на поточному рівні, відзначають в огляді аналітики Хуань Вйе і Демьєр Курвалін.

Дані американської нафтосервісної компанії Baker Hughes, оприлюднені в минулу п’ятницю, вказали на зростання кількості діючих нафтових бурових установок в США за підсумками 14-го тижня поспіль – на 5, до 688.

Зростання видобутку нафти в цьому році може досягти 280 тис. б/д, якщо в першому півріччі буде відзначене повернення в експлуатацію закритих раніше свердловин.

Також зазначається, що триваюче збільшення виробництва нафти в США нівелює зусилля країн ОПЕК і не-ОПЕК, які домовилися скоротити видобуток, щоб відновити баланс попиту і пропозиції на ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua