100
Агропросперіс Банк – лідер за кількістю оформлених аграрних розписок за підсумками 2016 року
— Кредит&Депозит
«Агропросперіс Банк», який входить до Групи компаній «Агропросперіс», у 2016 року підписав рекордні 26 аграрних розписок із 62, виданих протягом року, і впевнено тримає першість за кількістю укладених угод.
У лютому 2016 року «Агропросперіс Банк» підписав першу в Україні фінансову аграрну розписку, ставши піонером серед українських банків у використанні даного інструменту кредитування. Розписка на суму 457 тис. грн. була оформлена у Вінницькій області під заставу майбутнього врожаю озимої пшениці.
«Агропросперіс Банк» до сьогодні залишається єдиним в Україні банком, який видає кошти під аграрні розписки. Банк вважає своїм пріоритетом спрощення та розширення доступу до фінансування для малих і середніх агровиробників і надалі активно розвиватиме даний інструмент», – повідомив Голова Правління «Агропросперіс Банк» Сергій Щепанський.
«Клієнти «Агропросперіс Банку» сумлінно виконують свої зобов’язання за аграрними розписками і високо оцінюють переваги даного методу фінансування, – продовжив Сергій Щепанський. – За потреби у грошових коштах вони повертаються до нашого банку саме за цим продуктом, вважаючи його найбільш зручним і пристосованим до специфіки аграрного бізнесу».
Нагадаємо, що аграрна розписка – це новий інструмент кредитування агровиробників під заставу майбутнього врожаю. Впровадження аграрних розписок розпочалося у 2014 році в межах Полтавської області і наразі даним інструментам можуть скористатися господарства вже у 8 областях України.
За матеріалами: Агропросперіс Банк
Поділитися новиною
Також за темою
Українці беруть менше «позик до зарплати», але на більші суми
У жовтні до банків в управлінні Фонду гарантування вкладів надійшло 167,3 млн грн
У яких регіонах України найчастіше видають іпотечні кредити — НБУ
На рахунках українців зберігається понад 1 трильйон гривень: яка структура розподілу вкладів (інфографіка)
Як купити квартиру в Києві за програмою Домівка+: умови і можливості
Нові правила для кредитних історій: НБУ робить контроль жорсткішим
