Мінінфраструктури показало маршрут поїзда з України до Ірану (інфографіка)


Мінінфраструктури показало маршрут поїзда з України до Ірану (інфографіка)

Рішення щодо розробки маршруту та запуску тестового потягу з України в Іран є двостороннім та схваленим за пропозицією іранської сторони.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Планується, що відправною точкою тестового потягу сполученням Україна-Іран буде Морський торговий порт “Чорноморськ” (Україна), кінцевою – порт Anzali (Північ Ірану, узбережжя Каспійського моря). Маршрут потягу проляже територію Грузії та Азербайджану (через м.Баку).

Також зазначається, що під час українсько-іранських переговорів, обидві сторони висловили переконання, що тестування нового маршруту доставки вантажів з України до Ірану оптимізує терміни перевезення, покращить тарифну політику, а також посилить економічну та інфраструктурну співпрацю України та Ірану.

Також Мінінфраструктури відповіло на звинувачення голови правління Укрзалізниці Войцеха Балчуна, який переконаний, що анонсування поїзда в Іран свідчить насамперед про некомпетентність міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

“Звертаємо увагу, що потяг, який вже назвали “неможливим”, є абсолютно реальним, а його маршрут – цілісним та зручним. Те, що для одних неможливо, для інших – цілком досяжно, а для країни – перспективно та економічно доцільно”, – йдеться у повідомленні.

“Міністерство інфраструктури звертає увагу на те, що обмеженість у володінні інформацією окремих представників керівництва УЗ не може бути підставою для того, щоб ставити під сумнів результати двосторонніх українсько-іранських домовленостей на високому рівні”, – повідомляє прес-служба міністерства.

Нагадаємо, що Україна та Іран домовились про запуск тестового потягу з метою транспортування сільськогосподарської продукції з України до Ірану.

Після цього Голова правління Укрзалізниці Войцех Балчун заявив, що анонсування очільником Мінінфраструктури поїзда в Іран свідчить насамперед про некомпетентність посадовця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Мінінфраструктури показало маршрут поїзда з України до Ірану (інфографіка)» на Finance.ua - 3.8
В Контексті Finance.ua