0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти повідомили, хто в Україні заробляв на "шенгені"


Експерти повідомили, хто в Україні заробляв на "шенгені"

Незважаючи на наближення безвізового режиму з ЄС, українцям досі пропонують оформити “шенген” – за великі гроші. Однак, ера подібних контор наближається до кінця, запевняють експерти.

Оформити візу нелегально, але зате “з гарантією”, – таку послугу пропонували українцям прямо біля посольств та візових центрів. Тепер же посередники шукають клієнтів в основному через інтернет.

Подібні контори зникнуть вже через кілька місяців – вони просто стануть непотрібними, вважає голова Всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха. Зазнають збитків і туристичні компанії, які заробляють на візах.

Директор туристичної компанії Олег Пікерський впевнений, що великі втрати понесуть посольства і візові центри – але не відразу, адже ще не всі українці мають біометричні паспорти. Оформляти візу будуть і скептики.

Історії про те, що українців будуть вертати на кордоні з Євросоюзом, вигідні тим, хто заробляє на візах. Однак у МЗС заспокоюють – якщо б Україну боялися, безвіз би не дали. Разом з тим кількість відмов у видачі віз українцям скоротилася – сьогодні вона становить не більше одного відсотка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua