АП нададуть доступ до баз даних електронного адміністрування ПДВ


АП нададуть доступ до баз даних електронного адміністрування ПДВ

Адміністрація президента України (АП) матиме доступ до системи електронного адміністрування ПДВ згідно з Угодою про інформаційне співробітництво між ДФС та АП.

Про це йдеться у повідомленні Державної фіскальної служби.

“Державна фіскальна служба України та Адміністрація президента України здійснюють інформаційну взаємодію відповідно до Положення про Державну фіскальну службу України та Положення про Адміністрацію президента України, а також згідно з Угодою про інформаційне співробітництво між ДФС та Адміністрацією президента України від 23.11.2015. Отже, згідно з Угодою та протоколами до неї, уповноважені особи Ситуаційного центру Адміністрації президента України матимуть доступ до автоматизованих інформаційних і довідкових систем ДФС без права коригування. Це спрямовано на забезпечення прозорої системи ефективного моніторингу та аналізу функціонування системи електронного адміністрування ПДВ”, – пояснили у фіскальній службі.

У ДФС також наголосили, що будь який платник податків має змогу відслідковувати весь процес від подання заявки до отримання коштів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua