Єврокомісія допоможе у створенні в Ірані Центру ядерної безпеки


Єврокомісія допоможе у створенні в Ірані Центру ядерної безпеки

Європейська комісія повідомила у вівторок про підписання першого в історії проекту співпраці з Іраном в галузі ядерної безпеки в рамках спільного всеосяжного плану дій (JCPOA).

“Проект вартістю 2,5 млн євро спрямований на розширення можливостей іранського органу регулювання в галузі ядерної енергетики (INRA). Це буде здійснено шляхом підготовки техніко-економічного обґрунтування для Центру ядерної безпеки, передбаченого JCPOA”, – йдеться в повідомленні, поширеному в Брюсселі прес-служба Єврокомісії.

У повідомленні пояснюється, що мова йде про підтримку INRA розробки в ядерній галузі нормативної бази, спрямованої на приєднання Ірану до кількох міжнародних ядерних конвенцій, зокрема конвенції про ядерну безпеку, а також про вивчення результатів стрес-тесту АЕС “Бушер”.

“Цей проект є першим із суми в 5 млн євро, схваленої Європейським союзом в 2016 році в рамках інструменту співпраці в галузі ядерної безпеки. Другий проект щодо стрес-тесту на АЕС в Бушері буде підписаний в найближчі тижні”, – наголошується в повідомленні Єврокомісії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua