0 800 307 555
0 800 307 555

Два кандидати розглядаються на посаду члена НКЦПФР, - джерело


Два кандидати розглядаються на посаду члена НКЦПФР, - джерело

Джерела серед учасників фондового ринку та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку повідомили, що два кандидати розглядаються на посаду члена НКЦПФР.

Про це повідомили відразу кілька джерел.

“Одним з кандидатів є Максим Лібанов – керівник департаменту стратегії розвитку фондового ринку”, – повідомило джерело в НКЦПФР.

При цьому джерела серед учасників ринку повідомляють, що одним з кандидатів також є колишній член правління Національного депозитарію – Андрій Степаненко.

Наприкінці березня Президент Петро Порошенко звільнив Оляну Гордієнко з посади члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

У комісії Оляна Гордієнко займалася питаннями корпоративного управління і розвитку інструментів фондового ринку, зокрема розвитком корпоративного управління в акціонерних товариствах, вдосконаленням стандартів емісії та обігу цінних паперів; формуванням і реалізацією єдиної державної політики щодо емітентів цінних паперів; розвитком ринку похідних фінансових інструментів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua