0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Монетизація ускладнить оформлення субсидій – Розенко


Монетизація ускладнить оформлення субсидій – Розенко

Монетизація субсидій споживача суттєво ускладнить процедуру їх оформлення.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

“Монетизація субсидій має дві складові. Перша – це монетизація розрахунків між постачальниками послуг, тобто, сьогодні це кліринг, це папірці, це взаємозаліки. Нам радять монетизувати цю частину системи субсидій, і я це повністю підтримую. Друга частина – це безпосередня монетизація субсидій споживача. І тут виникають у нас великі питання, монетизація субсидій дуже суттєво ускладнить процедуру оформлення субсидій”, – заявив він.

Розенко додав, що виступає за спрощення процедури оформлення субсидій.
“Я пишаюся тим, що ми свого часу запропонували систему субсидій, які можна було оформити дуже просто, я проти того, щоб людям було важче. А тут починається відкриття рахунків у банках, щомісячний переказ коштів, і не в кожному селі у нас є відділення банків”, – сказав Розенко.

Нагадаємо, раніше Розенко заявив, що перше підвищення прожиткового мінімуму та мінімального розміру пенсій відбудеться 1 травня 2017 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування