Bombardier і Siemens можуть об'єднати активи у сфері залізничного обладнання - ЗМІ


Bombardier і Siemens можуть об'єднати активи у сфері залізничного обладнання - ЗМІ

Канадська авіа- і машинобудівна корпорація Bombardier Inc. і німецький диверсифікований холдинг Siemens AG знову ведуть переговори про об’єднання операцій, пов’язаних з виробництвом локомотивів, сигнального та іншого обладнання для залізних доріг.

Потенційна сукупна вартість цих підрозділів перевищує 10 млрд євро. Аналітики Societe Generale оцінили відповідний бізнес Siemens в 7,2 млрд євро, експерти Veritas Investment Research вважають, що частка Bombardier в Bombardier Transportation (70%) коштує не менше $5 млрд.

Влітку 2015 року компанії вже проводили аналогічні обговорення, що не увінчалися успіхом.

За даними одного з джерел Bloomberg, офіційне оголошення про угоду може з’явитися ближче до середини року, поки що переговори, які почалися в цьому році, знаходяться на ранніх етапах, остаточні рішення ще не прийнято.

Подібна угода потребує схвалення антимонопольних органів, проти неї можуть виступити профспілкові організації в країнах, де працюють компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua