Банк "Авангард" збільшить статутний капітал майже на 30%


Банк "Авангард" збільшить статутний капітал майже на 30%

Акціонери банку “Авангард” прийняли рішення збільшити статутний капітал банку на 28% з 162,4 млн гривень до 208,5 млн гривень.

Відповідне рішення було прийнято на загальних зборах акціонерів 7 квітня.

“Прибуток банку “Авангард” за 2016 рік склав 48,5 млн грн, з яких 2,4 млн грн направлено у резервний фонд банку, а 46,1 млн грн – на збільшення статутного капіталу. Таким чином, статутний капітал банку збільшено до 208,5 млн грн, що відповідає вимогам Національного банку щодо капіталізації українських банків”, – заявила глава правління банку Світлана Корчинська.

Вона зазначила, що в 2016 році активи банку зросли майже у три рази – з 456 млн грн до 1 333 млн грн – за рахунок залучення коштів нових клієнтів.

“96% активів банку є високоліквідними, розміщеними на строк до 30 днів”, – зазначила Корчинська.

За її словами, в 2016 році разом із зростанням кількості клієнтів банку збільшилась і кількість операцій з ними. Зокрема, кількість платежів в іноземній валюті зросла в чотири рази, а в гривні – на 60%. Також кількість валюто-обмінних операцій з клієнтами збільшилася в 2,5 рази.

“Чистий комісійний дохід банку збільшився в 40 разів і становить понад 9% чистого операційного доходу”, – повідомила глава банку “Авангард”.

Кількість і обсяг операцій банку з ОВДП в 2016 році зросли на 87%. За результатами торгів ОВДП банк – в топ-5 найбільших операторів ринку.

Як відомо, у жовтні 2013 року Група ICU прийняла рішення про придбання банку “Авангард”, зареєстрованого НБУ в липні 2013 року.

До середини 2014 року співвласником і головою ради директорів групи була Валерія Гонтарева, яка у червні 2014 року очолила Національний банк України. Після переходу в Нацбанк Гонтарева продала свою частку в ICU.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua