Данія має намір заблокувати "Північний потік-2" — ЗМІ


Данія має намір заблокувати "Північний потік-2" — ЗМІ

Уряд Данії запропонував змінити законодавство, щоб дати йому можливість заблокувати будівництво газопроводу Nord Stream 2.

В даний час такого роду проект може бути зупинено з екологічних міркувань. Уряд пропонує дати можливість владі накладати заборону також з міркувань національної безпеки і пріоритетів зовнішньої політики.

Як заявило міністерство енергетики країни, питання про газопровід повинно бути також розглянуто Європейською комісією. Зараз у Брюсселя немає формальних підстав для розгляду цього питання.

Оператор проекту Nord Stream 2 AG вже направив Фінляндії, Швеції, Данії та Німеччині звіт про оцінку впливів на навколишнє середовище (Звіт Еспо), в якому представлені потенційні екологічні транскордонні впливи проекту нового газопроводу через Балтійське море.

Газопровід “Північний потік-2”, що проходить через виняткові економічні зони і (або) територіальні води п’яти перерахованих вище країн, підпадає під дію Конвенції Європейської комісії ООН про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті (Конвенції Еспо).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua