Мінфін відбиратиме працівників ДФС по-новому


Мінфін відбиратиме працівників ДФС по-новому

В рамках комплексної реформи Державної фіскальної служби (ДФС) будуть змінені підходи до добору кадрового складу фіскальних і митних органів.

Як повідомляє прес-служба Міністерства фінансів, планується удосконалення правил та процедур проведення конкурсів, оновлення кадрового складу і проведення абсолютно відкритої і прозорої політики управління персоналом.

З цією метою міністр фінансів Олександр Данилюк доручив в. о. голови ДФС Мирославу Продану скасувати вже оголошені конкурси на зайняття вакантних посад в ДФС та організувати проведення нових відкритих конкурсів із забезпеченням максимальної прозорості та ефективності відбору персоналу.

До роботи конкурсної комісії ДФС будуть залучені представники Міністерства фінансів, бізнес-омбудсмена та експерти.

Нові підходи до управління персоналом ДФС також передбачають поступове підвищення рівня оплати праці в залежності від кваліфікації і виконання KPI, переатестацію і перепідготовку працівників, залучення нових професійних кадрів, підготовку стратегії професійного навчання та тренінгів, які будуть базуватися на міжнародних стандартах.

«Це не буде чергова ротація кадрів. Ми впроваджуємо реальні зміни в роботі ДФС і перезавантажуємо систему, у тому числі кадрову», – зазначив глава Мінфіну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua