У сумських тролейбусах впровадили проїзд з QR-кодом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У сумських тролейбусах впровадили проїзд з QR-кодом

Особисті фінанси
199
Пілотний проект оплати проїзду в міському транспорті за допомогою електронних квитків від ПриватБанку стрімко рухається містам України. Їздити без паперових квитків і оплачувати проїзд смартфоном вже мають змогу пасажири львівських, чернігівських, івано-франківських, та конотопських тролейбусів і трамваїв, а з квітня проїзд із QR-кодом доступний і в тролейбусах міста Суми.
У сумських тролейбусах впровадили проїзд з QR-кодом
Сьогодні пасажири сумських тролейбусів оцінили переваги такого нововведення і оплатили за проїзд QR-кодом. Презентація нової технології у Сумах відбулася на кінцевій зупинці вулиці Прокоф`єва, куди були запрошені і представники місцевої влади.
«Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Однорог з інтересом прийняв нашу пропозицію, і в короткі строки стікери з QR-кодом вже були наклеєні в тролейбусах міста Суми, – зазначає керівник напрямку платежів та переводів Сумської філії ПриватБанку Вікторія Рудь».
«Унікальна технологія сплати за проїзд за допомогою QR-коду від ПриватБанку покращить фінансові результати нашого підприємства. Це дозволить прозоро оцінити кількість людей, які користуються міським транспортом, який дохід місту ми забезпечуємо та зацікавить молодь, яка звикла їздити «зайцем», оплачувати проїзд,- говорить Віталій Однорог, директор КП «Електротранс».
У сумських тролейбусах впровадили проїзд з QR-кодом
Нагадуємо, щоб скористатися новою послугою, потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Приват24 і відсканувати QR-код, що зображено на спеціальних стікерах у тролейбусі. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостирувати» прямо в смартфоні та пред’явити кондукторові чи контролеру. Сплатити можна з карти будь-якого банку. Єдина умова – встановити додаток «Приват24».
Нова технологія електронного квитка в громадському транспорті може бути впроваджена в будь-якому українському місті за один-два дні, оскільки вона не вимагає установки додаткового обладнання для зчитування карток або верифікації пасажирів. Міському транспортному підприємству досить розмістити стікери з QR-кодом у салоні або на зупинках транспорту та провести тренінги для контролерів щодо використання нового виду квитків.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас