«Енергоатом» встановив добовий рекорд виробництва


«Енергоатом» встановив добовий рекорд виробництва

Атомникам вдалося забезпечити 62% потреб країни в електроенергії.
У березні поточного року НАЕК «Енергоатом» встановила добовий рекорд виробництва електроенергії, забезпечивши 62% потреб країни в електроенергії, — заявив директор департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міненерговугілля Григорій Плачков.

За його словами, це стало можливим завдяки введенню в дію ПЛ 750 кВт «Рівненської АЕС-ПС «Київська» і використанню потужностей Хмельницької та Рівненської АЕС.

Він також додав, що такі показники є важливими не тільки в контексті дефіциту вугілля для теплових електростанцій в Україні, але і є доказом «значущості атомної енергетики для енергетичної безпеки України і стабільності економіки держави».

Міненерговугілля зі свого боку, за словами Плачкова, максимально сприяє своєчасному проходженню документів, необхідних для врегулювання проблемних питань роботи підприємств галузі.

Нагадаємо, раніше «Енергоатом» повідомляв, що енергоблок №3 Рівненської АЕС (ВВЕР-1000) підключений до енергомережі після завершення поточного ремонту. У НАЕК уточнювали, що після підключення тривало поступове планове підвищення потужності енергоблоку. Найближчим часом планується підключення турбогенератора ТГ-1 енергоблоку №1, після заміни блочного трансформатора Т-1.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua