0 800 307 555
0 800 307 555

Захід ризикує втратити Україну – рада НАТО


Захід ризикує втратити Україну – рада НАТО

Захід ризикує втратити Україну, якщо залишить її наодинці з Росією. Про це на сьогоднішньому засіданні Міжпарламентської ради Україна – НАТО заявила заступник співголови ради Раса Юкнявічене.

“Західний світ ризикує втратити Україну, якщо залишить її наодинці з Росією. Ситуація з безпекою в Україні залишається напруженою, і ризик подальшої ескалації напруженості високий”, – заявила Юкнявічене.

Також вона зазначила, що Україна є єдиним партнером, який робив і робить свій внесок у всі операції НАТО в сили реагування НАТО.

“Тільки зараз ми починаємо переглядати наші підходи для того, щоб повний потенціал цієї співпраці використовувати в повній мірі”, – сказала вона.

Вона вважає за необхідне закликати західну спільноту допомагати Україні політично, фінансово, економічно і іншими способами.

Юкнявічене зазначила, що нещодавно в двох комітетах литовського парламенту було прийнято план по Україні, який також було підтримано Асамблеєю депутатів України, Польщі та Литви минулого тижня. Основна ідея цього плану, за її словами, полягає в тому, що незалежна і вільна Україна є “ключем до європейської безпеки”.

“Нас турбують ознаки розширення російської активності в Чорноморському регіоні”, – додала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua